Aktuality : Aktuálne články

image_722

Keď srdcia športovcov bijú pre deti

TLAČOVÁ SPRÁVA

2. 4. 2015

 

Nadácia Detského kardiocentra srdečne pozýva fanúšikov vrcholového športu a všetkých ľudí s dobrým srdcom na exkluzívnu charitatívnu dražbu talizmanov obľúbených športových reprezentantov. Svetoznáme športové idoly ako Miro Šatan, Rišo Lintner, Tomi Kid, Marián Gáborík, Tomáš Kopecký, Andrej Meszároš, Dominika Cibulková, Martin Škrteľ, či Adam Žampa darovali svoje dresy, medaily, rakety, hokejky aj rukavice, aby pomohli dobrej veci a podporili tak liečenie detí s vrodenými chybami srdca. V priestoroch bratislavského obchodného centra Aupark Shopping Center si športové predmety môže prísť vydražiť každý, a to v nedeľu, 19. apríla 2015 o 15 hodine na I. poschodí pred elektropredajňou NAY.

 

Dražbu prídu podporiť aj známe tváre, ktorým nie je osud detí ľahostajní a Nadáciu Detského kardiocentra pravidelne podporujú. \"Po toľkých rokoch spolupráce je pre mňa samozrejmosťou podporiť každú akciu, ktorú Nadácia DKC organizuje. Poznám ju, poznám lekárov, sestričky, ba aj niektorých pacientov, “ hovorí tanečník a choreograf Jaro Bekr a dodáva: „viem, prečo to robím a robím to rád. Lebo je to Detské kardiocentrum!\"  Dražbu príde osobne podporiť i známa moderátorka Martina Šimkovičová: \"S nadáciou spolupracujem už veľa rokov a som rada, keď môžem prísť podporiť akciu, ktorá pomôže získať peniaze tam, kde ich treba, na záchranu detských životov.\" 

 

Od pondelka, 13. apríla do nedele 19. apríla bude v priestoroch obchodného centra Aupark Shopping Center sprístupnená fotografická výstava dražených predmetov. Záujemcovia, ktorí sa nemôžu dražby 19. apríla zúčastniť osobne, si môžu vydražiť vybraný talizman športového favorita aj telefonicky. Je potrebné sa dohodnúť vopred na emailovej adrese Nadácie Detského kardiocentra:: jana.kadlecikova@nadaciadkc.sk, alebo na kontaktnom telefónnom čísle +421 905 438 824.

 

V nedeľu, 19. Apríla, sa spolu s  Katkou Hasprovou, René Štúrom, Jankou Lieskovskou, Martinou Šimkovičovou, Jarom Bekrom a Monikou Hilmerovou, i Samom Piaseckým či Romanom Volákom tešíme na všetkých ľudí s dobrým srdcom! Nezabudnite, iba keď naše srdcia bijú pre deti spoločne, môžeme vyhrať!

 

Príďte, podporte deti s vrodenou chorobou srdca a vydražte si tieto športové talizmany: 

 

dres Petra Čecha z FC Chelsea s podpismi všetkých hráčov
podpísaná hokejka Mira Šatana
podpísaný dres Richarda Lintnera

podpísaný dres Mariána Gáboríka

dres Tomáša Kopeckého podpísaný hráčmi Florida Panthers
dres Andreja Meszároša podpísaný hráčmi Buffalo Sabre

podpísaný dres Martina Škrteľa
dres tenistiek českej reprezentácie s ich podpismi
podpísaná tenisová raketa Dominiky Cibulkovej
podpísané boxerské rukavice Tomiho Kida
dres našich hokejistov z Olympiády v Soči s podpismi všetkých hráčov
zlatá medaila Romana Voláka z Majstrovstiev sveta
dres Sama Piaseckého z Majstrovstiev sveta
štartovacie číslo zo svetového pohára Adama Žampu
dres reprezentačného hráča z Ruskej hokejovej federácie

športové dresy MUFUZA s podpismi Braňa Kostku a Reného Štúra

 

Partnermi podujatia sú:

Spoločnosť ZEPTER, REMAX Prosperity, Oriflame a Rádio BEST FM.

 

O Nadácii Detského kardiocentra

Nezisková organizácia Nadácia Detského kardiocentra už od roku 1993 pomáha deťom s vrodenými chybami srdca a ich rodinám. Detské kardiocentrum Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s. sídli v budove Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave a je špičkovým a jediným pracoviskom pre riešenie problematiky detskej kardiológie . Cieľom Nadácie DKC je podporovať všetky aktivity, vedúce k zlepšeniu komplexnej starostlivosti o deti so srdcovými chybami, ktoré sú liečené v Detskom kardiocentre.

 

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás prosím kontaktujte emailovej adrese: jana.kadlecikova@nadaciadkc.sk, alebo telefónom čísle  +421 905 438 824.